اسکله تفریحی کیش یکی از جاهای دیدنی کیش که نباید از دست داد

سلام دوستان عزیزم. تو مطلب قبلی در مورد بازار های کیش حرف زدم. امروز میخوام در مورد یکی از مکان هی دیدنی معروف کیش براتون بگم. آقا اول از هر چی بگم که اگه کیش سفر کنین و اینجا نرین ، هیچی دیگه ، سفرتون معنی نداره اصلا! خب کیش یه اسکله بزرگ داره که چوبی هست و خیلی امتداد داره و فکر میکنم 500 متر اینا باشه که داخل دریا پیش رفته. تو این اسکله هر چند متر دو طرفش نیمکت چوبی گذاشتن که میتونین بشینین. قدم زدن و تا انتها رفتن یکی از اصولی هست که حتما باید رعایت کنین!!! شوخی کردم منظورم اینه که رفتین ، نرین همین اول بشینین یساعت و بعدشم پاشین برین !! آقا تا ته اسکله برین! اونجاست که مزه داره!

اسکله تفریحی بزرگ کیش

ته اسکله کلی آدم با صفا میبینین که دارن ماهیگیری میکنن. چه در طول روز ، چه در طول شب. خانم ها و آقایون ، پیر و جوون. کلی هم نیمکت هست میتونین بشینین. این اسکله دور و برش خیلی کافی شاپ و رستوران هستش که میتونین بعد قدم زدن برین و یه کافی و بستنی و یا یه غذایی بخورین و از این منظره لذت ببرین. میدونین ، چون دریای کیش آب شور هست ، خیلی تمیز و خوش رنگه . حتی وقتی خیلی جلو میری باز هم اون شفافیت رو میتونی ببینی. 

اسکله تفریحی در طول روز بریم یا شب

خیلیا چون تایمشون محدوده میپرسن که آقا اسکله تفریحی بهتر است روز بریم یا شب. والا از نظر من که خیلی این مکان رو دوست دارم هر دو زمان بسیار زیباست. تو طول روز میتونین آبی دریای کیش رو ببینین ماهی ها و امواج سفید ، و در طول شب آرامش متفاوتی داره. کل جزیره غرق نور می شه ، از کناره های اسکله که نور داخل آب می افته میتونین ماهی های مختلفی ببینین. من سفره ماهی و ماهی های راه راه آبی زرد و مار ماهی و یه نوع ماهی که خالدار هست و پلاژ خیلی دیدمشون رو همیشه میبینم. خیلی جالبه. به نظر من نزدیک های غروب برین که هم بتونین روزش رو ببینین و هم شب رو

بازار نزدیک اسکله تفریحی

بعضی از افراد تمایل دارن که بازارگردی های کیش رو با تفریحات دیگه قاطی کنن. خب میتونین زمانی که میخواین از بازار ونوس و یا مریم جدید دیدن کنین ، یا حتی زمانی که میخواین بولینگ مریم برین ، زمان بدین واسه ساعتی استراحت تو اسکله تفریحی. اینجوری از زمانتون به بهترین نحو ممکن استفاده کردین. 

خب دیگه فکر کنم همین قدر توضیح نشون بده که چقدر این مکان زیباست. به من که خیلی خوش میگذره هر بار کیش ، امیدوارم شما هم بهتون خیلی خوش بگذره. باز هم میام و مطالب جدید در مورد این جزیره زیبا و رویایی میذارم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Morgan ئەگەر ئەم پۆسته دەبینی، کامێنتێک دانێ پنجره سازی اسپرت کالا jordyne7h8bih HomePage شیدا سیمرغ رایانه یاس آبی