بازار های کیش

سلام بچه ها. رها هستم. حتما در مورد اطلاعاتی رو در وبلاگم خوندین. و پست قبلم رو هم مطالعه کردین که راهنمای سفر به کیش بوده. تو این پست هم میخوام در ادامه مقاله قبلی در مورد کیش و بازار های کیش صحبت کنم. بی شک خیلی از افرادی که به کیش سفر می کنن ، میتونم بگم 99 درصد اون ها ، به دنبال خرید کردن هستن. خب هممنون میتدونیم که کیش یک منطقه آزاد هست و اجناس در اون با قیمت های مناسب عرضه میشن. اما خب بازار های زیادی داره و کالا های متفاوتی هم داره که باید حسابی وقت داشته باشین که بتونین همه رو بگردین تا اجناس مورد نظرتون رو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها خریداری کنین. اما تو این پست چند تا از بازار های محبوب که خود ساکنین کیش هم خیلی ازش خرید میکنن رو بهتون معرفی میکنم. با من همراه باشین.

بازار های کیش

مراکز خرید کیش

یکی از بهترین بازار های کیش بازار پردیس 1 و بازار پردیس 2 هست. جنساشون خیلی با هم متفاوته 1 و 2 ش. ساختار ساختموناش هم متفاوته! یکی 1 طبقه و جنساش تقریبا ارزون تر. و 2 تو چند طبقه ساخته شده و جنساش کمی بالاتر. اما هم جنس ارزون و هم جنس برند و مارک می تونین پیدا کنین. مثلا ال سی واکیکی ، فلر ، فلورمار و خلاصه از هر چیزی فروشگاه هست دیگه. 

یکی دیگه از بازار های کیش مرکز تجاریه. تقریبا بزرگه.اگر دنبال جنسای ارزون با کیفیت هستین یکی از بهترین گزینه هاست. هم برای خانم ها هم آقایون پوشاک هست. اگه دنبال پوشاک بچه گانه تو کیش هستین بهترین جایی که میتونین برین بازار مرجان کیش هست. بازار مرجان که رفتین یه فست فودی خیلی دنج هست تقریبا کنار ساحل برین اونجا ساندویچ بزنین بر بدن حالشو ببرین! :پی 

اگه دنبال پوشاک مارک و برند هستین بهترین جایی که میتونین برین کوروش برند سنتر و بازار دامون هست. این 2 تا واقعا فروشگاه هاش خیلی خوبه و اگه مارک باز باشین می دونین که قیمت هاش خیلی با شهر های دیگه فرق میکنه.

بازار های دیگه ای هم هستن مثل بازار ونوس که سمت اسکله هست. اگه رفتین بولینگ و بیلیارد و یا اسکله تفریحی این بازار نزیکه میتونین برین. یا حتی روزی که برای جنگ ستارگان رنگارنگ اگه برنامه ریزی کردین ، قبلش میتونین برین بازار ونوس بعد برین جنگ و اینا.

پاساژ های کیش

بازار زیتون و پانیذ هم هستن که نزدیک به مرکز تجاری هستن میتونین پیاده برین. کلا این بازار ها همه قسمت شرقی جزیره هست. واسه همین قبلا هم تاکید کردم که هتل تون تو مرکز جزیره باشه بهتره. حالا سمت غربی جزیره هم یه بازار دیپلمات هست که جنساش خوبه و دقیقا روبروی بازار عرب ها قرار داره. اگه وقت داشتین حتما این 2 تا بازار رو هم برین. بازار عرب ها که بیشتر به خاطر سبک و مدلش ، البته جناش هم قیمت هاشون ارزونه. بازار دیپلمات هم جنس های خاصی داره که ممکنه دوست داشته باشین. مثل چیز های قدیمی و آنتیک و .  

بهترین پاساژ های کیش

انتخاب هر چیزی توسط آدم ها متفاوته ممکنه یکی از یه چیزی خوشش بیاد و دیگری خوشش نیاد. بازار گردی هم دقیقا همین طوره. نمیتونم بگم بهترین پاساژ کیش کدوم یکی هستن. کاملا سلیقه ایه. یکی شاید جنس ارزون دوست داشته باشه و بگه برند سنتر خوب نیست! و یکی جنس ارزون و قیمت مناسب خوشش نیاد بگه پانیذ چیه! من توضیحات لازم رو دادم. اگه سوالی دارین باز میتونین بپرسین. من کیش زیاد رفت و آمد میکنم و بیشترش هم واسه خرید هست. واسه همین اطلاعاتم کامله در موردش و اینکه بتونم کمک تون کنم خیلی خوش حالم میکنه.

قیمت اجناس در کیش

قیمت اجناس و پوشاک و لوازم خانگی به صورت کلی در کیش خیلی ارزون تر از سایر شهر هاست. حداقل از جاهایی که من تو شهر خودم خرید میکنم و تو کیش میخرم کلی قیمت ها تفاوت داره.  

حالا من اینا رو در مورد بازار های کیش نوشتم ، شما باز سوالی چیزی داشتین تو نظرات بگین یا اگه چیزی رو من از قلم انداختم اضافه کنین تا بقیه بخونن و استفاده کنن.

دوستون دارم . مرسی که همراهی میکنین منو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mri-sono24 من و کاغذ و قلم صندوق قرض الحسنه مهر خانواده کافـه کـره ای رزین سختی گیر چیست دبیرستان صدرا (دوره اول) فارسان داستان بلند ادبی وبلاگ هواداران حـامد برادران تكصداي عشق